Матеріально-технічна база станції задовольняє технологічним вимогам щодо проведення технічних заходів в сфері обслуговування обладнання для забезпечення безпеки на морі на конвенційних суднах SOLAS у відповідності до функціональних вимог до радіообладнання, його комплектації, технічному обслуговуванню та ремонту .
Діяльність сервісної станції охоплює постачання та монтаж обладнання, розробку креслень, обслуговування постів систем передачі інформації про надзвичайні ситуації та безпеки, розробку випробувальних стендів для суднових систем зв’язку та позиціонування, проведення обстежень та випробувань, незалежну перевірку відповідності технічних характеристик стандартам.
Знання сучасних установок на суднах, знання рекомендацій, вимог конвенції і поправок щодо використання обладнання GMDSS для прийому-передачі радіоповідомлень, складають основу для надання послуг на суднах з районами плавання А1 А2 А3 А4. Компетенції станції підтверджуються в дії чи інший встановлений відповідними вимогами спосіб.
Наразі регіон діяльності станції обмежено акваторіями українських морських портів та ділянкою Дунаю до 72 милі.
Радіоогляд радіоустановок GMDSS та обладнання автоматичної системи ідентифікації (AIS) на борту суден SOLAS на предмет відповідності встановленого обладнання гармонізованим вимогам COMSAR Circ.32 та вимогам MSC.1/Circular.1252 виконується кваліфікованим радіоінженером, який має необхідні знання щодо вимог SOLAS, Регламенту радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку та пов’язаних стандартів продуктивності радіообладнання.
Радіообстеження проводився з використанням відповідного випробувального обладнання здатного виконувати всі необхідні вимірювання які вимагаються фактичними інструкціями, відповідно до стандартів продуктивності та методів випробувань.
Радіоінженер веде протокол обстеження(заповнює чек-лист) та після завершення випробувань складає грунтовний звіт який може бути прийнятий класифікаційним товариством, що здійснює нагляд за технічною експлуатацією судна, як основа для видачі Свідоцтва про радіобезпеку вантажного судна або Свідоцтва про безпеку пасажирського судна, які входять в Перелік сертифікатів і документів, які необхідно мати на борту суден.
Керівництва та інструкцій для здійснення необхідних технічних заходів формуються на основі рекомендацій, стандартів та вимог, що зберігаються в власній базі знань, та актуалізуються за допомогою загальноприйнятих інструментів, таких як IMO-Vega Database.
Радіообстеження на борту судна виконують спеціалісти які здобули знання радіоелектроніка 1-го класу підготовки за програмою складеною у відповідності до рекомендацій викладених в резолюції IMO A.703 (17).
Згідно з технічним регламентом та відповідно до стандартів ISO5725 проводяться регулярні процедури повірки контрольно-вимірювальних приладів для забезпечення релевантних результатів випробувань при генерації та детектуванні сигналів в діапазонах радіохвиль MF/HF/VHF/UHF/SHF, при виконанні вимірювань та інтерпритації даних:
Відповідно до резолюції IMO A.1140(31) плани радіоустановки слід підготувати задовго до початку робіт з нового будівництва або реконструкції суден чи морських установок. Недостатні або відсутні креслення можуть призвести до недоліків під час несення радіовахти та призвести до дорогих витрат на ремонт пізніше.
Конфігурація обладнання ходового містку має відповідати вимогам правил щодо обладунку приміщень для встановлення радіообладнання та навігаційного обладнання, його разміщення, монтажу кабельної мережі, відповідати ергономічним критеріям устаткування містка та його розміщеня, задовольняти інші вимоги застосовних стандартів та бути економічно доцільною.
Технічний проєкт встановлення нового обладнання та робочі крекслення із зазначенням відомостей про райони плавання судна та передбачені методи технічного обслуговування і ремонту радіообладнання надаються регістру для погодження, після чого виконується монтаж та проводяться випробування на судні.
Для скорочення витрат на проведення випробувань застосовуються спеціалізовані мобільні пристрої - тестери на базі яких складаються контрольно-вимірювальні стенди на борту судна без демонтажу обладнання.
Electronic Position Fixing System
Telephony and Digital Selective Calling
Satellite Ship Earth Station
Narrow-Band Direct Printing
Receivers for MSI and SAR
Satellite Emergency Position Indicating Radio Beacon
Radar Transponders for use in Search and Rescue Operations
Portable Two-Way VHF Radiotelephone Apparatus
Automatic Identification System
Electronic Chart Display and Information Systems
Sources of Energy Used to Supply Radio
Bridge-Mounted Equipmen
Технічні послуги надаються при відновленні функціональності, комплектності чи продуктивності суднового радіообладнання GMDSS та електронних навігаційних засобів відповідно до загальних вимог IMO A.694(17) та функціональних вимог зазначених у правилі IV/4 у відповідності до правила IV/15 Конвенції SOLAS.
Для проведення вимірювань параметрів роботи засобів безпеки в обсязі щорічного випробування або перевірки після кодування та формування висновку щодо придатності радіообладнання до використання, як надійного рятувального інструменту у надзвичайних ситуаціях, використовуютья відповідні тестові прилади.
Регламентована заміна елементів живлення обладнання відбувається згідно інструкцій виробника з використанням оригінальних комплектуючих та супроводжується процедурою контролю якості виконання.
В окремих випадках, при неможливості застосування визначених методів обслуговування, для запобігання ризиків виникнення аварійних ситуацій та незапланованих простоїв судна застосовуються спеціальні технологічні карти усунення недоліків роботи обладнання в лабораторних умовах, по завершенню надається технічний звіт з рекомендаціями.
1. Сформуйте первинний розрахунок вартості послуг заповнивши форму на сайті.
2. Надішліть електронною поштою отриману пропозицію із необхідними уточненнями для узгодження формальностей.